Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow 3 warianty zarządzania - Posesja
3 warianty zarządzania - Posesja PDF Drukuj E-mail
28.07.2009.
Realizując ustalenia z naszego spotkania w dniu 15 czerwca 2009 (punkt 4 notatki ze spotkania) Rada Osiedla przedkłada Państwu niniejszym opis 3-ch wariantów zarządzania osiedlem przez Posesję.
Dokument zawiera szczegółowy opis poszczególnych wariantów, koszty usług składowych oraz koszt jednostkowy, przypadający na 1 domek. Każdy z mieszkańców osiedla powinien zaznajomić się z dokumentem, wybrać optymalny dla siebie i swojej Rodziny wariant zarządzania oraz wskazać swój wybór w przygotowanej specjalnie ankiecie dla mieszkańców osiedla, dostępnej na naszej stronie w "Menu głównym". Celem ankiety jest zebranie danych, umożliwiających świadczenie nam usług przez zarządcę w  zakresie, wskazanym przez większość mieszkańców. Ankieta polega na:
a) wskazaniu jednego z trzech wariantów, tego najbardziej Państwu odpowiadającego
b) podaniu swojej ulicy i numeru domu (jedna rodzina - jeden głos)
c) ewentualnym wpisaniu swoich dodatkowych uwag na temat wariantów zarządzania
d) kliknięciu w przycisk "Prześlij".
W "Menu głównym" dostępne są także bieżące wyniki ankietowania.
Gorąco zachęcamy każdego z mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie do końca sierpnia 2009. Prosimy o poinformowanie o ankiecie swoich sąsiadów.
Pytania, związane z opisem wariantów zarządzania proszę składać na forum dyskusyjnym w grupie "Zarządzanie Osiedlem Nowiec" w temacie "3 warianty zarządzania ". Pytania, związane z ankietą proszę składać na forum dyskusyjnym w grupie "Zarządzanie Osiedlem Nowiec" w temacie "Ankieta ".
Zmieniony ( 28.07.2009. )
 
wstecz   dalej »