Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Turniej tenisowy - zakończenie
Turniej tenisowy - zakończenie PDF Drukuj E-mail
16.08.2009.

W niedzielę 16 sierpnia o godzinie 10.00 na korcie tenisowym miało miejsce zakończenie turnieju tenisowego na Nowcu. Turniej rozpoczął się jeszcze w kwietniu. Zostały rozdane dyplomy dla jego uczestników. Z powodu trwających wakacji i urlopów nie byli obecni Darek i Karol. Zwycięzcy turnieju - Szymonowi Lewińskiemu wręczono Puchar Nowca. Szymon wygrał wszystkie mecze i zdobył 5 punktów. Drugie miejsce zajął Dariusz Kacprowicz (3 punkty). Trzecie miejsce przypadło organizatorowi turnieju - Pawłowi Komarowiczowi (3 punkty). Czwarty był Grzegorz Białorucki (2 punkty), a piąty - Marek Komarowicz (2 punkty). Szóste miejsce w turnieju zajął Karol Wasiek. Do zobaczenia w następnym turnieju tenisowym na Nowcu!