Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Ankieta - podsumowanie
Ankieta - podsumowanie PDF Drukuj E-mail
24.09.2009.
24.IX.2009
Ostatnie wyniki naszego ankietowania i mapka z kropkami pojawiły się na stronie nowiec.pl 20 IX pod wieczór. Od tego czasu aż do 23 IX administrator strony był mocno zajęty i nie mógł aktualizować jej treści. Okazało się, że w tym czasie głos oddało jeszcze 9 osób. To ponad 10% głosujących do tej pory. Przy uwzględnieniu tych głosów wyniki ankiety są pełniejsze i bardziej wiarygodne. Żałować należy, że mimo iż każdy z mieszkańców wiedział o ankiecie - nie każdy wziął w niej udział. Może uda się namówić tych mieszkańców do odpowiedzi na pytanie o brak udziału w głosowaniu na naszym forum dyskusyjnym.
W "Menu głównym" można zobaczyć:
 
1. Wyniki ankiety oraz kolejne głosowania poszczególnych mieszkańców.
Prosimy o sprawdzenie, czy nie ma w tym zestawieniu nieprawidłowych wpisów np. głosowania dla adresu (ulica+numer), który w rzeczywistości nie zagłosował, a zrobił to ktoś inny - dla żartu lub też innych nieprawidłowości.
 
2. Ankieta - statystyki
Arkusz zawiera zestawienie wszystkich adresów z wynikami głosowania oraz prostymi podsumowaniami i obliczeniami procentowymi. Komórka B192 zawiera frekwencję: 46,28%, przy czym założono, że wszystkich zamieszkałych (np. odebranych) domków jest 188, co jest liczbą zawyżoną. Uwzględniono tylko fakt, że pod adresem Nowiec 32 nikt jeszcze nie mieszka, co w arkuszu zaznaczono szarym kolorem. Jeśli otrzymam informacje o kolejnych adresach, które należałoby wykluczyć w chwili obecnej w operacji badania frekwencji, wtedy je naniosę na arkusz i procentowa frekwencja skoczy do góry! Jeśli w arkuszu są jakieś nieprawidłowości (brak jakichś adresów lub też jest ich za mało) - proszę o kontakt.
 
3. Mapka z zaznaczonymi domkami, które wzięły udział w ankiecie.
 

Zmieniony ( 24.09.2009. )
 
wstecz   dalej »